سامانه طراحی لوگو ایرانیان
سامانه طراحی لوگو ایرانیان
فوریه 20, 2017
رنگ در بنر
رنگ در بنر تبلیغاتی
فوریه 27, 2017
انواع تبلیغات اینترنتی

انواع تبلیغات اینترنتی

انواع تبلیغات موضوع مطلب امروز را شکل میدهد و اینکه چند نوع تبلیغات وجود دارد ، موثرترین اون ها برای معرفی خدمات کدام است . تبلیغات دایره گسترده ای را تشکیل می دهد و به هیچ عنوان نمی توان در قالب یک مطلب چند خطی به صورت جامع اشاره ای به بخش های مختلف داشته باشیم . اما از انجایی که محوریت سامانه طراحان لوگو ایران ، تشکیل شده و تمرکز اصلی بر روی طراحی لوگو و در امر تبلیغات مدرن رو طراحی بنر  است ، سعی بر آن خواهیم داشت تا موضوع بحث امروز هدایت بیشتری این سمت دهیم .

انواع تبلیغات در فضای مجازی

تبلیغات ، به ویژه تبلیغات اینترنتی طیف وسیعی دارد . اما قالبا متشکل از اگهی های متنی ( بصورت لینکی ) ، از طریق بنر ، کاتالوگ اینترنتی ، ایمیل مارکتینگ ، موشن گرافیک و … امکان پذیر است . که وابسته به بودجه و انتخاب بازار هدف متغییر و قابل انتخاب است .

تبلیغات بنری تحت وب 

تبلیغات از طریق طراحی بنر تبلیغاتی ، نوع آگهی مرسوم شده و موثر در سطح وب می باشد . بطوری که بسیاری از مدیران تبلیغ دهندگان ، بویژه فروشگاه های بزرگ اینترنتی بودجه های کلانی را صرف اینگونه آگهی ها میکنند . افزایش چشم گیر فروش محصول ، برند سازی مناسب و نمایش گسترده تبلیغات در بیش از هزاران سایت اینترنتی از طریق شبکه تبلیغات کلیکی ، جزو مزایای طراحی بنر و نمایش آن است .

انواع بنر تبلیغاتی

بنر تبلیغاتی اینترنتی ، میتواند در قالب های مختلف و در سایز متعدد و استاندارد وبی طراحی  شوند .

بنر ثابت ، همانطور که نامش پیداست به عنوان یک تصویر ثابت تبلیغاتی که عموما در ابعاد ۵۰۰ در ۵۰۰ طراحی می شود .

بنر متحرک یا همان فرمت گیف ، اینگونه تبلیغات به صورت متحرک انیمیشن انجام می شود ، جذابیت و میزان اثر بخشی بالای آن ، این دسته بنر را جزو برترین نوع نمایشی قرار داده است .

بنر فلش ، این فرمت را میتوان تا ۲ اخیر ، جذاب ترین نوع بنر بدانیم که با توجه به خلاقیت طراح ، شاهد نمایش انیمیشن های خارق العاده ای در نمایش تبلیغات اینترنتی بودیم که متاسفانه در ۲ سال اخیر این فرمت ، از جناب گوگل فرمتی منسوخ شده اعلام شد و هم اکنون به ندرت شاهد این دسته بنر ها در اینترنت هستیم .

انتهای مطلب .

اختصاصی طراحان لوگو ایران

S VahidReza Farahani
S VahidReza Farahani
با سلام ، سید وحید رضا فراهانی هستم متولد دی ماه 1368 ، علاقه مند به نرم افزار فتوشاپ و نرم افزار موشن گرافیک همچون افترافکت ، طراح من با هدف ایجاد یک بستر مناسب در ارائه خدمات طراحی گرافیک به صورت آنلاین که بتواند نیاز شرکت ها و کسب و کارها برای داشتن یک طراحی مدرن در حوزه تبلیغات را پاسخگو باشد ، ایجاد شده است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *