نرم افزار طراحی بنر
نرم افزار طراحی بنر فارسی
جولای 8, 2018
بازار بی ثبات چاپ و تبلیغات
آگوست 2, 2018
معیارهای تبلیغات

معیارهای تبلیغات

معیارهای تبلیغات

هنگامی که در مدت زمان طولانی به تکرار باور های غلط و اشتباه فکر کنیم ، در نتیجه آن را به تصمیم های اشتباه می رسانیم ! . نتیجه ی این تصورات اشتباه و کامل نشده هنگامی برای ما مشخص می شود که می خواهیم یک تصمیم مهم در زندگی و یا به صورت متمرکز در کسب و کار خود بگیریم . روزهایی که پشت سر میگذاریم ، روزهای مهمی در حوزه بازاریابی اینترنتی می باشد . دیگر زمان آن فرارسیده است که تکاپوی بیشتری برای کسب نتایج بهتر و فروش بیشتر داشته باشیم . امروز شما تنها با یک یا چند رقیب در صنف خود مواجه نیستید و این مساله امری مهم و کلیدی در تصمیم گیری های شما دارد تا بازاریابی و معیارهای تبلیغات خود را به صورت دقیق تر و با نو آوری های جدید در نظر بگیرید .

اثربخشی تبلیغات

تبلیغات هنگامی موثر و نتیجه بخش است که پشت پرده آن فکر و ایده وحود داشته باشد . در سال ۱۳۹۷ هستیم ، امسال نسبت به سال های گذشته بازاریابی اینترنتی دشوار تر انجام می شود . با توجه به شرایط اقتصادی کشور ، مشکلات زیادی پیش روی کسب و کار ها پیش بینی می شود و همین مساله افزایش فروش و جذب مشتریان را بیش از گذشته در حوزه بازاریابی دشوار خواهد کرد . اما در نظر داشته باشید در بازار فعلی کسب و کار ها در حوزه های مختلفی هستند شرکت ها و دفاتری که به نظر در این زمینه به نتیجه خوبی رسیده اند و توانسته اند با مشکلات رو به رو و در بازاریابی و جذب مشتری تا حد زیادی موفق باشند .

در تبلیغات ، خصوصا تبلیغات اینترنتی  {   طراحی بنر   }  که رقابت در آن دشوار به نظر می رسد . کافی ست به آیتم های مهم ی که می توان نقش اساسی در تبلیغ یک محصول یا خدمت شما داشته باشد توجه کنید ، تا در انتها به یک نتیجه قابل قبولی دست یابید .

 

بنر بین پستی شبکه تبلیغات

 

مدل های اثربخشی تبلیغات

موارد و آیتم هایی که به نظر ساده بوده اما در نتایج یک آگهی تاثیر گذار است .

قبل از هر چیز باید تعیین کنید برای چه هدفی نیاز به تبلیغات دارید ، اگر در ذهن خود به دنبال رسیدن به اهداف مشخص شده ی زیر هستید ، از امروز در تلاش برای شروع کمپین تبلیغاتی خود باشید . ( با برنامه ریزی صحیح و اجرای به موقع )

جلب توجه و جذب مشتری :

این یک معیاری است که عموما در ذهن هر صاحب کسب و کاری وجود دارد . اینکه شما برای فروش بیشتر به جلب نظر افراد و مشتریان جدید احتیاج خواهید داشت و باید برای انجام این کار اقدامات لازم را انجام دهید .

تبدیل بازدید کننده به مشتری :

در ارتباط با تبدیل بازدید کننده به مشتری مباحث بسیاری وجود دارد ، اما در این بخش صرفا باید بدانید که هر بازدید می تواند برای شما نقش یک فروش محصول را داشته باشد و برای رسیدن به این هدف باید تحقیقات بیشتری در بازاریابی و یا مدیریت کسب و کار خود صورت دهید .

مجاب کردن مشتریان به خرید :

در این ارتباط اشتباهاتی صورت میگیرد که باعث نارضایتی از جانب مشتریان و بازدید کنندگان می شود ، باور های غلطی در ارتباط با مجاب یا متقائد کردن مشتریان وجود دارد ، برخی فروشندگان تصور میکنند که باید برای مجاب کردن مشتری برای خرید یک محصول ، اصرار بیش از اندازه انجام دهند و نمی دانند این کار خارج از برخی موارد استثنا ، اثرات منفی زیادی دارد.  شما در باید پاسخ نیاز مشتری را بدهید و بر اساس نیازی که مشتری دارد بهترین گزینه و پیشنهاد اشاره کنید و از زیاده گویی و راهنمایی های نادرست برای فروش اجباری بپرهیزید .

 

 

بنر بین پست

 

پس از انجام موارد بالا و آمادگی لازم برای اجرای آن ها باید خود را برای یک تبلیغ موفق ، بر اساس ویژگی های زیر آماده سازید .

۱ – داشتن یک فرم ساختاری در تبلیغات اگر چه که تاثیر آن به صورت صد در صد نباشد اما یکی از موارد کلیدی در موفقیت کمپین شما بشمار می رود . به طوری که یک پلن برای طرح های خود در نظر بگیرید و این پلن طرح و ایده را در تمامی تبلیغات خود حفظ کنید و بر اساس این پلن در طول زمان ترکیب ، متن ها و شعار های تبلیغاتی و همچنین تصاویر گرافیکی آن را تغییر دهید . اما پلن را ثابت نگاه دارید .

۲ – در ابتدا به شناخت خوب و دقیق از برند خود برسید . هنگامی شما به صورت کاملا درست و دقیق ار معیار های برند خود آگاه نباشید هیچگاه نمی توانید این معیار را به خوبی انتقال دهید ، چرا که شما میخواهید از ویژگی های برند خود به مشتریان بگویید و برای انتقال این ویژگی و متمایز کردن خود ، شناخت درست و انتقال درست این ویژگی کمک خوبی در راه اندازی کمپین شما خواهد داشت .

۳ –  اگر شما در تبلیغات آنلاین و از طریق تبلیغات بنری تمایل دارید به فروش محصول و بازاریابی بپردازید ، این را در نظر بگیرید که تبلیغات آنلاین همانند آگهی های کاغذی عمل نمی کند . بلکه در آن گزیده گویی و پرداختن به مهمترین ویژگی ها نقش مهم دارد . اگر شما در یک کاغذی میتوانید ۵۰ کلمه بنویسید ، در یک آگهی اینترنتی باید آن را به ۵ کلمه یا ۱۵ کلمه خلاصه کنید و همین مساله حساسیت انتخاب کلیدی ترین شعار ها و متن ها را بالا می برد . به همین دلیل باید همیشه در تبلیغات اینترنتی گزیده و دقیق متن های خود را انتخاب کنید .

به نوعی باید ساده گویی در کنار گزیده گویی انتخب شما باشد .

 

ارزیابی تبلیغات

پس از انجام مواردی که در این مطلب برای شما ذکر کرده ایم ، به ارزیابی و بررسی کمپین تبلیغات خود بپردازید . با توجه به ابزار هایی که امروزه توسط شبکه های تبلیغات کلیکی در اختیار شما قرار میگیرد ، این امکان برای شما فراهم است که بتوانید به صورت ساعتی ، روزانه و حتی لحظه ای نسبت به کمپین خود بررسی های لازم را انجام داده و مورد ارزایابی دقیق قرار دهید تا در نتیجه اگر در پروژه تبلیغاتی خود نواقصی دیده می شود ان را برطرف و مجددا تبلیغات خود را آغاز کنید تا به یک نتیجه مطلوب و فروش بیشتر دست یابید .

ابزارهای موجود هرچند گاها کامل به نظر نمیرسد و در بسیاری از مواقع در رشد یک پروژه تبلیغات کمک زیادی می کند .

انتهای مطلب .

اختصاصی طراح من .

S VahidReza Farahani
S VahidReza Farahani
با سلام ، سید وحید رضا فراهانی هستم متولد دی ماه 1368 ، علاقه مند به نرم افزار فتوشاپ و نرم افزار موشن گرافیک همچون افترافکت ، طراح من با هدف ایجاد یک بستر مناسب در ارائه خدمات طراحی گرافیک به صورت آنلاین که بتواند نیاز شرکت ها و کسب و کارها برای داشتن یک طراحی مدرن در حوزه تبلیغات را پاسخگو باشد ، ایجاد شده است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *