طراحی بنر

طراحی بنر تبلیغاتی ، یک ابزار کاربردی برای نمایش هرچه بهتر خدمات و معرفی محصولات شما به صورت تبلیغات بنری در فضای مجازی می باشد . صد ها و یا حتی هزاران نمونه از اینگونه آگهی ها را روزانه تحت وب و با مرور صفحات اینترنتی مشاهده میکنیم . چراکه نمایش آگهی به صورت تصویر متحرک راه حلی مناسب برای کسب و کار های کوچک و بزرگ می باشد که بتوانند ارتباط نزدیک تری با کاربران اینترنتی برای معرفی محصولات و خدمات قابل ارائه ی خود داشته باشد .

طراحی بنر حرفه ای 

طراحی بنر ، تنها محوریت فضای مجازی را یدک نمی کشد . بنر به شکل های مختلف ، ابعاد و اندازه گوناگون جهت نمایش و طراحی امکان پذیر است . در صورتی که تمایل شرکت ها به تبلیغات از طریق بنر تبلیغاتی در فضای مجازی داشته باشد . مقیاس طرح بر اساس پیکسل اندازه گیری شده و طراحی صورت میگیرد . و اما در صورتی Banner  جهت استفاده در محیط اجتماعی (تبلیغات محیطی ) مد نظر باشد ، طراحی بنر بر اساس سانتیمتر اندازه گذاری و شروع به طراحی می شود .


طراحی بنر محک سافت طراحی بنر تبلیغاتی سایت نشرین

طراحی بنر سایت

در مدت زمان کوتاهی توانستیم با ارائه طرح های تبلیغاتی جذاب ، اعتماد شرکت های بزرگ و کوچکی جلب کنیم .

نمونه گیف تبلیغاتی


طراحی بنر تبلیغاتی و سایز های استاندارد بنر

تعریف سایز برای تبلیغات اینترنتی به یک یا دو سایز جمع نمی شود . گسترده بودن تبلیغات از طریق نمایش Banner  در فضای مجازی به حدی بوده است که شاهد سایزهای متعدد و کاربردی زیادی هستیم و به طور میانگین این ابعاد به 15 تا 17 سایز تقسیم می شود که در قالب یک پکیج در اختیار تبلیغ دهندگان قرار میگیرد .

طراحی بنر محیطی : 

تبلیغات محیطی به صورت وسیع تری انجام می شود و شما شاهد محدودیت هایی در تبلیغات اینترنتی بوده اید به هیچ عنوان در تبلیغات محیطی از لحاظ ابعاد نخواهی بود .  جهت طراحی بنر برای محیط اجتماعی محدودیت های کمتری برای انتخاب سایز دارید و تعیین سایز بر عهده شما و مکانی می خواهید طرح را چاپ و قرار دارید بستگی دارد .

طراحی بنر حرفه ای و طراحی لوگو جزو تخصصی ترین خدمات وب سایت طراحان لوگو ایران می باشد .هم اکنون به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت و سریعترین زمان ممکن دریافت کنید


مشتریان طراحی بنر ما

خرسندیم که توانستیم در مدتی کوتاه با ارائه طرح های با کیفیت و خلاقانه اعتماد برند های مطرح کسب کنیم .

لوگو مشتری سری دوم
لوگو مشتری سری اول