تعرفه تبلیغات کلیکی
تعرفه تبلیغات کلیکی
دسامبر 15, 2017
متن بنر تبلیغاتی
متن بنر تبلیغاتی
ژانویه 6, 2018
قالب سایت خبری psd

قالب سایت خبری psd

طراحی قالب سایت خبری

سایت های خبری جزو آن دسته از موضوعاتی هستند که افراد زمان زیادی صرف مطالعه و دریافت آخرین اخبار روز میکنند . اگر ایندسته از موضوعات  دارای طراحی ظاهر ی مناسب و قابل قبولی نباشند طبیعی ست که با اینکار شما خواننده و کاربر اینترنتی را به خروج از وب سایت خود دعوت می کنید . قالب سایت نقش مهمی برای ماندگاری کاربران در یک صفحه اینترنتی دارد .

یکی از دغدغه های مدیرانی که تمایل به طراحی سایت اختصاصی دارد ، داشتن یک پلن اولیه از ظاهر وب سایت کمک زیادی به روند تهیه وب سایت میکند  . از حساسیت های مهم موضوع سایت های خبرگزاری که به طبع آن دقت بیشتر در سبک طراحی را نیاز دارد باید به دلایل زیر اشاره کرد :

  • حجم زیاد محتوای متنی
  • بروزرسانی مداوم
  • تبلیغات بسیار

هر کدام از موارد ذکر شده  ، این دلیل را به ما می دهد تا بیش از پیش تیم طراحان ایران دقت خود را برای خلاقیت و مدرن سازی و ساخت قالب خبری حرفه ای افزایش دهد .

بنر بین پست نمونه کارهای قالب

قالب مجله خبری یا خبرگزاری های مدرن !

در کشورمان سایت های متعددی وجود دارند که هم جزو بهترین ها در حوزه فعالیت انتشار اخبار روز هستند و هم کاربران میلیونی در اختیار دارند . نقاط مشترک بین ساختار اصلی این خبرگزاری ها تا حد زیادی یکسان است . اما در زمینه طراحی سایت کمی متفاوت تر عمل می کنند . البته این تفاوت چشمگیر به نظر نمیرسد ، عموما سایت های خبرگزاری یا مجله خبری در کشور به صورت ۱۰۰% به دنبال تغییر و تحول در ساختار طراحی صفحات خود نیستند ، این ساختار و پلن اولیه Web Design سال های سال است که به شکل ابتدایی انجام می شود . اما این مساله در فرم های خارجی ، خصوصا مجله های خبری پیشرفته جهانی کاملا متفاوت اجرا میشود .

مجله خبری با خبرگزاری تفاوت زیادی ندارد چرا که هر دو جهت انتشار اخبار و یا مطالب تخصصی استفاده می شود . مجله خبری نوع مدرن شده قالب سایت است که از ویژگی های بیشتری نسبت به سایت های خبری بهره مند می شود . شاید یکی از دلایل عدم استفاده کامل برخی وب سایت های بزرگ خبری از این سبک طراحی همین علت باشد .

ویژگی های طراحی سبک مجله خبری :

  • مدرن و کاربرپسند

  • اسلایدر های جذاب

  • امکانات بیشتر از جمله ( ویجک های کاربردی )

  • بروز و استاندارد با جدیدترین تکنیک های طراحی

تابناک و زومیت
نمیتوان هر کدام از سبک های ذکر شده را به صورت کاملا تایید یا رد کرد ، هر کدام به جای خود میتواند جذابیت و کاربرد پذیری مناسبی داشته باشد . طبیعی است که در سبک های خبرگزاری به دلیل بروزرسانی مداوم و موضوعات بسیار زیاد و در عین حال پرداختن به تمام آن در یک فضای کوچک کمی محدوده ی قالب سایت را بیشتر میکند که این موضوع با درصد کمتری نسبت به قالب سایت مجله خبری متفاوت است .

طراحی قالب psd سایت با جدیدترین متد طراحی گرافیک

برای شروع طراحی سایت خبری ، قبل از هر چیز به یک تصویر خام ، از شمای کلی صفحات وب سایت – بخش ها و سرویس های اصلی و فرعی مختلف با توجه به نیاز اصلی شما ،که به یک درک درست از آن چیزی که در نهایت اجرایی می شود احتیاج دارید . قالب psd به شما این اجازه را می دهد تا قبل اینکه بخواهید هزینه بسیار صرف طراحی وب سایت خود کنید بخش های مختلف و صفحات اصلی و داخلی را مورد بررسی دقیق قرار دهید ، اگر ایرادی در آن وجود دارد اصلاح کنید و به یک ترکیب اصلی دست پیدا کنید .

وقتی طراحی گرافیک ظاهری سایت شما بر اساس استاندارد و اصول رابط و تجربه کاربری بنا شده باشد ، نتیجه کار یک نتیجه ی قابل قبولی برای شما به همراه خواهد داشت . آن هم در زمانی که اغلب مدیران در تلاش بیشتر برای راه اندازی سایت حرفه ای ، جذاب و خلاق هستند تا بتوانند نرخ افزایش ماندگاری کاربر در صفحات خود را تا جای امکان ارتقاء دهند .

ایده های جدید قالب خبری

اینکه شما میخواهید یک وب سایت اختصاصی راه اندازی کنید به تنهایی یک نکته مثبت به شمار می رود ، اما برای اینکه یک پروسه موفقیت آمیز نمایش اخبار و جذب کاربر بیشتر برای وب سایت خود داشته باشید ، به یک قالب سایت خبری منحصر به فرد با قابلیت های فراوان احتیاج پیدا خواهید کرد .

تقویت بخش های مختلف ، پرداختن به نیازهای کاربران با سلیقه های گوناگون ، بکارگیری از متد روز طراحی و سبک مدرن و کاربر پسند یکی از مهمترین خصوصیات یک طرح و ایده اولیه می باشد .

انتهای مطلب .
S VahidReza Farahani
S VahidReza Farahani
با سلام ، سید وحید رضا فراهانی هستم متولد دی ماه 1368 ، علاقه مند به نرم افزار فتوشاپ و نرم افزار موشن گرافیک همچون افترافکت ، طراح من با هدف ایجاد یک بستر مناسب در ارائه خدمات طراحی گرافیک به صورت آنلاین که بتواند نیاز شرکت ها و کسب و کارها برای داشتن یک طراحی مدرن در حوزه تبلیغات را پاسخگو باشد ، ایجاد شده است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *