نرم افزار طراحی لوگو
نرم افزار طراحی لوگو
نوامبر 2, 2017
تبلیغات اینترنتی رایگان
آیا تبلیغات اینترنتی رایگان پاسخگوی نیاز ما است یا نه ؟
دسامبر 5, 2017
تبلیغات چیست ؟

تبلیغات چیست ؟

تبلیغات چیست ؟

هدف از تبلیغات چیست ، به طور کلی تبلیغات یعنی چی ؟ 

در این مطلب بیشتر میخواهیم در ارتباط با این مساله و پاسخی به این سوال دهیم . اینکه با توجه به پیشرفت و توسعه عرصه ثبت آگهی و تبلیغ درک بهتری از مفهوم تبلیغات بدست آورید . نمایش آگهی مبحث امروز و دیروز نیست بلکه سال های سال است که از کوچک و بزرگ با نام آشنا هستیم و درباره آن تعریف های متددی را شنیده ایم . اما به دلیل اینکه در آینده می خواهیم مطالب آموزشی زیادی در ارتباط مبحث آگهی ها در اختیار شما قرار دهیم لازم می دانیم در ابتدا درک صحیح از آن را برای شما ذکر کنیم .

ما در وب سایت طراحان ایران ، به دو معقوله بسیار مهم طراحی بنر و در سمتی دیگر به صورت اختصاصی به طراحی لوگو می پردازیم . که قطعا به نقش آن ها در امر آگهی های تصویری در مطالب بعدی اشاره اصولی خواهیم داشت .

مفهوم تبلیغات

به زبان ساده هر آنچه که شما جهت معرفی خدمات ، امکانات ، محصولات و … را که قصد معرفی آن و انتقال پیام تبلیغاتی خود را به سایرین داشته باشید را تبلیغات می گویند . این تبلیغ در انواع و مدل های مختلف صورت میگیرد . از نوع صوتی و تصویری ، کاغذی یا اینترنتی و … امکان انتقال مفهوم پیام شما وجود دارد . که هر کدام از این مدل ها دارای شاخه های مختلفی گوناگونی هستند که در مقالات بعدی به اشاره دقیق خواهیم داشت تا با تمامی مفهومات آن آگاه باشید .

هدف از انجام تبلیغات چیست و به دنبال چه واکنشی هستیم !

در سراسر دنیا ، تبلیغ یک موضوع مهم برای تمامی کسب و کار ها به حساب می آید . حال با توجه به نظرات و عقاید مدیران تنها سطح و نوع آگهی تفاوت دارند . اما طبیعی است که اکثر مدیران و صاحبان کسب و کارها برای جذب مشتری بیشتر راه کار های متفاوتی را آزمایش میکنند تا بر اساس آن میزان فروش محصولات و خدمات خود را افزایش دهند .

در این زمینه تبلیغات مهم ترین راه کار و روزنه برای خارج شدن از محدوده کوچک خود و افزایش تعداد مشتریان دارد . بطوری که حتی شما در بازارهای کساد و کم رونق هم میتوانید با کمی تفکر و ایده های موثر به نتیجه بسیار خوبی دست پیدا کنید .

  • شاید برای شما سوال پیش بیاید کدام نوع آگهی با چه بودجه ای ، در چه مکانی برای دریافت بهترین بازخورد مناسب است ! ، پاسخ این سوال و سوالاتی در این زمینه را در آینده ای نزدیک و در قالب مقالات آموزشی به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهیم داد . این مطلب بیشتر در ارتباط با مفهوم کلی تبلیغات می باشد .

چند مساله مهم و تاثیر گذار :

این موارد را به صورت تیتر و صرفا جهت آمادگی موضوعی به حافظه خود بسپارید .

  1. بودجه آگهی
  2. جایگاه آگهی
  3. هدف گذاری و برنامه
  4. زمان اجرا و ماندگاری
  5. نوع
  6. و …

مواردی هستند که بسیار مهم و اگاهی کامل از آنها نقش مهمی در میزان اثر گذاری تبلیغ شما خواهد گذاشت .

منتظر مقالات آموزش دیگر ما باشید .

اختصاصی طراحان گرافیک ایران

S VahidReza Farahani
S VahidReza Farahani
با سلام ، سید وحید رضا فراهانی هستم متولد دی ماه 1368 ، علاقه مند به نرم افزار فتوشاپ و نرم افزار موشن گرافیک همچون افترافکت ، طراح من با هدف ایجاد یک بستر مناسب در ارائه خدمات طراحی گرافیک به صورت آنلاین که بتواند نیاز شرکت ها و کسب و کارها برای داشتن یک طراحی مدرن در حوزه تبلیغات را پاسخگو باشد ، ایجاد شده است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *