قوانین و مقررات شرکت ایده پردازان طراح من


قبل از سفارش هر طراحی ، برخی سوالات در ذهن شما ایجاد می شود که ما در این صفحه به سوالات متداول شما پاسخ داده ایم .

1تعرفه طراحی چگونه محاسبه می شود ؟
برخی طرح ها بصورت استاندارد بوده و قیمت مشخصی دارند .که در صفحه تعرفه طراحی برای شما قرار داده شده است . در صورتی که درخواست طراحی مورد نظر شما در لیست قیمت ها موجود نباشد ، کافی ست درخواست خود از طریق پست الکترونیکی و یا فرم سفارش با ما در میان بگذارید . که این درخواست پس از بررسی به مراتب قیمت و زمان تحویل به شما اطلاع داده میشود .
2زمان تحویل سفارشات به چه صورت است ؟
به طور متوسط طرح هایی نظیر ( کارت ویزیت ، هدر سایت ، بنر تبلیغاتی گیف ، طراحی استند ) در یک زمان مشخص 24 الی 48 ساعت کاری پس از تایید سفارش برای شما ارسال می شود . گاها پیش میاید با توجه حجم و تعداد پروژه های طراحی این زمان با مقداری تاخیر انجام می شود .
3اطلاعات مورد نیاز برای ثبت سفارش چیست ؟
شما از طریق فرم سفارش در منو سایت می توانید موارد درخواستی و الزامات اولیه برای شروع طراحی را مشاهده بفرمایید . عمدتا ، مواردی نظیر متن یا شعار تبلیغاتی ، تصویر نمونه ( سلیقه ای ) ، لوگو و ... از شما دریافت می شود .
4علت متغییر بودن قیمت ها چیست ؟
تعرفه طراحی به صورت سالانه در سایت بروزرسانی می شود ، تنها در مواردی قیمت طراحی متفاوت از تعرفه ثابتی که در سایت است می باشد که سطح یا سبک درخواستی شما برای طراحی به ایده پردازی و صرف زمان بیشتری احتیاج داشته باشد و این مساله پس از بررسی ، قیمت جدید به شما اطلاع داده می شود .
5منظور از 3 تغییر یا اصلاح رایگان در طرح چیست ؟
کلیه ی سفارشات طراحی ، پس از انجام و تحویل به مشتری محترم شامل سه تغییر یا اصلاح رایگان می باشد ، این تغییرات شامل تغییرات کلی در طرح نبوده و صرفا موارد جزئی نظیر ( اصلاح رنگ ، اصلاح فونت ، آیکون و ... ) می باشد . در نظر داشته باشید مواردی که توسط شما تایید شده باشد امکان ویرایش ندارد .
6آیا امکان تخفیف در سفارش وجود دارد ؟
از انجایی که قیمت های درج شده در سایت ، به طور منصفانه در نظر گرفته شده است . بر روی تک طرح ها این امکان وجود ندارد ، اما برای اطلاع از دریافت تخفیف می توانید قبل از سفارشات همزمان خود با پشتیبانی وب سایت در میان بگذارید و در صورت امکان از تخفیف بهره مند شوید .
7آیا طرح لایه باز ارسال می شود ؟
در صورتی که تمایل به دریافت طرح لایه باز داشته باشید ، با پرداخت هزینه ای جداگانه PSD طرح برای شما ارسال می شود .
8امکان بازگشت مبلغ وجود دارد ؟
خیر ، پس از تایید سفارش طراحی امکان بازگشت وجود ندارد ، اما در صورتی که مبلغ را اشتباها واریز نموده اید ، در اولین زمان ممکن به حساب شما بازگردانی خواهد شد .
9روش ثبت و پیگیری سفارشات به چه صورت می باشد ؟
سفارشات در قالب فرم سفارش و یا پست الکترونیکی شرکت به صورت آنلاین و ( در ساعات کاری ذکر شده در سایت ) پذیرفته می شود .